Farm Defender

Farm Defender to gra z kategorii gry rolnicze, w którą zupełnie za darmo możecie zagrać na naszym portalu. Farm Defender to gra rolnicza, która wiąże się z pewną historyjką, a mianowicie z tym, że twoją farmę oblegając wrony, które wyjadają twoje zbiory. Wrony przez wielu farmerów uważane są za tak samo groźne jak szkodniki, więc chwytasz za swoją warzywną armatkę i strzelasz we wrony ziemniakami, jabłkami i pomidorami, aby przepędzić je ze swojej farmy.

Gra Farm Defender jest bardzo prostą i wieloetapową grą rolniczą, w której nie ma możliwości przegrania. Nie zależnie, w którym ruchu uda wam się przegonić wrony to i tak nikt nie napisze wam GAME OVER. Gra Farm Defender dobiega końca w momencie zakończenia wszystkich plansz, które są dostępnej w tej grze rolniczej,  a plansz tych co nieco jest. Im wcześniej jednak uda wam się zbić wrony tym więcej punktów dostaniecie na koniec gry i wyżej będziecie w klasyfikacji zwycięzców gry Farm Defender.

Farm Defender to gra rolnicza, która jest niezwykle prosta i na pewno nikt nie będzie miał z nią problemów. Ta gra rolnicza jest również dlatego popularna, że nigdy nikt nie powie nam w trakcie gry – “zabrakło ci żyć i przegrywasz”. Tutaj każdy przejdzie wszystkie dostępne w grze rolniczej Farm Defender plansze, ale liczy się to jak szybko je przejdziecie, to jest, w którym ruchu przegonicie wrony, gdyż im wcześniej wam się to uda, tym więcej punktów ostatecznie dostaniecie.


Podczas gry w Farm Defender punkty tj. ilość sumaryczna strzałów jest do podejrzenia na dole ekranu, po lewej od farmera z armatką, tak gdzie pisze total. Idąc dalej w lewo macie shots, czyli ilość strzałów wykonana w danej planszy, a w samym lewym rogu macie podany level, w który aktualnie gracie. Po prawej stronie farmera z armatką w grze Farm Defender znaleźć możecie: pauzę, wyłączenie muzyki i dźwięków oraz przejście do menu. Po przejściu planszy pokazywać będzie wam się informacja z ilością strzałów oraz jeśli była to niska ilość to możecie również dostać medal, który również liczy się przy ostatecznej punktacji.

To w zasadzie tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry. Warto może jeszcze dodać, że armatką steruj się przy pomocy myszki. Siłę strzału ustala się poprze przytrzymanie lewego przycisku myszki, który po puszczeniu powoduje, że warzywo/owoc zostaje wystrzelony w ustalonym kierunku. Czasem wrony bardzo łatwo zestrzelić, a czasem trzeba co nieco pomyśleć nad strzałem, bo są ukryte pod belkami czy coś w tym stylu. Zresztą sami zobaczycie, jak tylko zechcecie zagrać razem z nami w grę rolniczą Farm Defender.

Gry rolnicze to ciekawa i fajna rozrywka na długie godziny. Jeśli lubisz gry rolnicze to koniecznie musisz spróbować gry Farm Defender. Jest to idealna gra farma zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy chcą się odprężyć i odstresować. Rolnik na swej farmie spotyka się z różnymi trudnościami i wrony są jedną z nich. Łap, więc za myszkę i strzelać do wron, aby opuściły twoją farmę. Gwarantuję wam, że z grą Farm Defender nie będziecie się nudzić i świetnie bawić.

Powodzenia!!!