Farm Frenzy 3

Farm Frenzy 3 to kolejna część znakomitej gry farma, jaką jest seria gier Odlotowa Farma. Trzecia część gier Farm Frenzy jest o tyle ciekawa, że przenosimy się do Afryki i tam zajmujemy się farmą. W kolejnych etapach gry opuszczamy Afrykę i udajemy się do Meksyki, stamtąd na Dziki Zachód, a na końcu lądujemy na Antarktydzie, gdzie przyjdzie nam założyć farmę w śniegu i zamiast kurczaków hodować pingwiny. Ogólnie jeżeli mowa o zwierzętach to w całej grze Farm Frenzy spotykać będziemy się z całkowicie innymi zwierzętami niż te, które znamy z poprzednich części.

Farm Frenzy 3 to z pewnością jedna z bardziej atrakcyjnych gier Odlotowa Farma. Zasady jednak pozostają niezmienione. Wciąż mamy do przejścia kilkanaście misji, z których każda jest inna. W każdej z misji musimy wykonać konkretne czynności, które znane są już wam niewątpliwie z poprzednich części. Zwierzęta może i się różnią, jednak wciąż trzeba je dokarmiać trawą, aby dały nam one produkty potrzebne do wypełnienia misji. Same misje również są bardzo podobne, jak w poprzednich częściach Farm Frenzy.

Farm Frenzy 3 to gra farmerska, która bije rekordy popularności na całym świecie. Ta gra Odlotowa Farma okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż dzięki niej na nowo Odlotowa Farma stała się popularna. Zasady i sposób gry jest ten sam, co w poprzednich częściach, jednakże tutaj mamy całkiem inne otoczenie. To nie jest już zwykła farma, w zwykłym miejscu – tutaj podróżujemy po Afryce, Meksyku, Dzikim Zachodzie i Antarktydzie. Każda farma jest inna, każda ma swój rodzaj zwierzątek, każda dostarcza nowej rozrywki.


Jeżeli nigdy wcześniej nie grałeś/aś w Farm Frenzy to najwyższy czas tego spróbować. Ta gra farmerska jest naprawdę bardzo prosta i polega na wypełnianiu konkretnych misji, o których jesteśmy informowani na samym początku. Zawsze będzie wyraźnie napisane i namalowane, co musimy zrobić. Jeśli jednak w trakcie gry zapomnimy co było celem misji to wystarczy spojrzeć w prawym dolny róg – tam wypisane jest co mamy zebrać, czy kupić, a także ile rzeczy już mamy. Ponadto w prawym dolnym rogu mamy czas, a nawet dwa – pierwszy to licznik czasu, który jednak nie odmierza czasu do końca twojej gry, ale wpływa na wysokość bonusa, drugi zaś czas to ilość minut po jakich bonus już nie będzie liczony.

Skoro jesteśmy przy omawianiu opcji to warto spojrzeć w lewy górny róg, gdzie macie obrazki ze zwierzątkami. Różne misje, różne mają cele, a w niektórych na przykład należy zakupić zwierzęta i właśnie w lewym górnym rogu możecie to zrobić oczywiście jeżeli macie określoną ilość monet. Ilość monet możecie zobaczyć w prawym górnym rogu, tuż obok mapki do miasta. Po co mapka? Czasem w misjach trzeba zebrać określoną ilość monet, aby ją jednak zebrać trzeba sprzedać produkty z farmy. Produkty w grze Farm Frenzy sprzedajemy klikając na spichlerzu u dołu ekranu. Po wybraniu produktów na sprzedać na mapce możemy śledzić postęp dowozu ich do miasta.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Odlotowa Farma 3? Może warto wspomnieć jeszcze o tym, że aby mieć produkty trzeba dokarmiać zwierzątka poprzez sadzenie trawy. Trawę sadzi się klikając na planszy myszką. Kiedy zabraknie nam jej trzeba kliknąć na studnię znajdującą się mniej więcej na środku ekranu. Warto jeszcze być przygotowanym na to, że co jakiś czas w grze Farm Frenzy 3 na planszy może pojawić się intruz, który zniszczy nam wszystko co biega i leży na planszy, oczywiście jeżeli tego dotknie, aby do tego nie dopuścić trzeba szybko klikać na nim myszką.

To w zasadzie tyle jeśli chodzi o grę Farm Frenzy 3. Jeśli graliście we wcześniejsze części to na pewno gra nie sprawi wam żadnych kłopotów. Nowi gracze mogą czuć się na początku nieco zagubieni, ale po paru planszach gra Farm Frenzy 3 na pewno ich wciągnie na całego. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić i zechcecie również skorzystać z naszych propozycji na gry Odlotowa Farma do pobrania. Życzę wspaniałej przygody oraz przejścia wszystkich misji!!!