Farm Mania 2

Pokochaliście grę Farm Mania? To mam dla was małą niespodziankę – już dziś możecie razem z nami zagrać w grę Farm Mania 2! Gry farmerskie takie, jak Farm Mania cieszą się ogromną popularnością, dlatego też postanowiliśmy zamieścić dla was drugą część tej kultowej gry farma, jaką jest Farm Mania. Już dziś zupełnie za darmo po raz kolejny możecie się przenieść z nami na farmę Anny i pomóc jej wypełnić wszystkie misje, a tych misji dość trochę jest, więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy.

Farm Mania 2 to znakomita gra farmerska, która cieszy się popularnością na całym świecie. W tę grę farma grywają dzieci i dorośli, bez względu na płeć. Farm Mania 2 to gra, w której co planszę macie do wykonania jakąś misję na waszej farmie. Misją tą może być np. zasadzenie i zebranie, a następnie dostarczenie odpowiedniej ilość jakiegoś warzywa, jak również np. zebranie określonej ilości pieniędzy. Jeśli graliście w pierwszą część gry Farm Mania to z pewnością nie będziecie tutaj mieli żadnych problemów. Zachęcam gorąco do zabawy!!!

Farm Mania 2 – druga część znakomitej gry farma, w którą od dziś możecie zupełnie za darmo pograć na naszym portalu. W tej grze farma tak jak w poprzedniej części wcielacie się w postać Anny i jej ojca, a także brata, przenosicie się na ich farmę i wypełniacie kolejno przygotowane dla was misje. Jeśli graliście w pierwszą część gry Farma Mania to wiecie jakiego typu misji się spodziewać. Dla tych, którzy jednak nigdy wcześniej nie grali w Farm Mania mogę powiedzieć, że misje są bardzo proste, jednak macie tutaj na nie ograniczenie czasowe. Misje wyglądają np. tak, że musicie wyhodować 2 dynie i dostarczyć je do miasta wykorzystując do tego wóz i osła, którego macie na farmie.


Wspomniałam, że każda misja w grze Farm Mania ograniczona jest czasowo, a czas możecie podejrzeć w lewym górnym rogu. Na dole ekranu macie kolejne opcje tej gry farma, a wśród nich przejście do menu, gdzie można m.in. włączyć pauzę – lewy róg, ilość zdobytych pieniędzy – po lewej tuż obok menu, po prawej zaś stronie możecie wybierać rośliny, które możecie zasadzić na waszej famie. Warto również wiedzieć, że w prawym górnym rogu możecie podejrzeć level, w który aktualnie gracie.

Każda misja gry Farm Mania jest inna, ale w każdej należy wykonywać odpowiedni ciąg czynności, aby ją wypełnić. Na początku zawsze zostanie pokazany wam tutorial, a w nim po kolei co należy klikać, aby wyrosło dane warzywo, itp. Tak, więc nie musicie się martwić, że czegoś w tej grze farma nie zrozumienie i przez to nie wypełnicie misji. Nie sposób tutaj opisać wszystkiego o grze Farm Mania musicie, więc uważnie patrzeć na podpowiedzi, które przekazuje wam tutorial. Zawsze, jak będzie wprowadzana w grze Farm Mania 2 jakaś nowa czynność to na początku wszystko krok po kroku zostanie wam pokazane.

Myślę, że już wszystko jasne i wiecie jak zabrać się za grę Farm Mania 2. Jestem pewna, że jeśli spróbujecie to nie będziecie mogli się oderwać od tej gry farma. Gry farmerskie cieszą się ogromną popularnością, a wśród nich gra Farm Mania odgrywa kluczową rolę. Nie czekaj, więc ani chwili dłużej, tylko chwytaj za myszkę i baw się razem z nami. Gwarantuję niezapomnianą przygodę i miło spędzony czas. Udanego farmowania!!!