Farmscapes

Farmscapes to znakomita gra farma o świetnej grafice i ciekawych zasadach. Można by nawet powiedzieć, że Farmscapes to gra farma, na którą składa się całe mnóstwo różnych gier rolniczych. Farmscapes to niewątpliwie jedna  z ciekawszych gier należących do kategorii gry farmerskie i jestem pewna, że nie pożałujecie jeśli choć chwilę w nią zagracie – chwila ta jednak sądzę, iż będzie dość długo, gdyż zaczynając grać w Farmscapes nie można się od niej oderwać.

W grze Farmscapes nie tylko będziecie mogli wyporządzić swoją farmę i zasiać roślinki, ale również zagracie w szereg różnych gier z kategorii gry rolnicze. Dzięki tego typu grom będziecie mogli zarobić pieniądze na wyposażenie farmy oraz roślinki, które będziecie na niej hodować. Gra farma Farmscapes jest naprawdę wciągająca o czym może świadczyć nawet Joe, który znalazł się na farmie za karę, bawi się na niej ze swym dziadkiem znakomicie. Mam nadzieję, że i wy będziecie się znakomicie bawić.

Farmscapes to gra farma, która opowiada historię Joe’ego, który całe wakacyjne dnie spędza na grze na komputerze. Rozzłoszczeni rodzice postanawiają, więc wysłać Joe’ego do jego dziadka, który ma małą farmę. Myślą, że w ten sposób Joe zobaczy na czym polega życie, a że nie znosi pracy fizycznej, pobyt na farmie będzie dla niego dodatkową karą. Ostatecznie jednak wraz z rozwojem akcji Joe’mu coraz bardziej podoba się na farmie Farmscapes i nawet pomaga na niej dziadkowi.


To taka krótka historia gry Farmscapes. Teraz czas na omówienie zasad. Na początku zobaczycie jak to Joe trafia na farmę, a następnie musicie klikać gdzie wam się pokazuje. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku PLAY w prawym dolnym rogu, gdzie zostaniecie przeniesienie do minigry rolniczej, dzięki której zarobicie na wyposażenie farmy. Minigry rolnicze wraz z rozwojem gry Farmscapes będą się zmieniać i tak pojawić się tam mogą gry, w których musicie przesuwać elementy tak, aby obok siebie znalazły się trzy identyczne, gry, w których musicie zebrać określoną ilość wybranych i podanych w prawym dolnym rogu elementów, czy też gry, w których trzeba znaleźć na planszy elementy opisane słowami w języku angielskim na dole ekranu. Większość minigier jest ograniczona czasowo i czas symbolizuje pasek po prawej stronie ekranu, jednak nawet jeśli czas się skończy do gra nie dobiega końca, tylko nie dostajecie bonusowych punktów. Punkty w minigrach możecie zobaczyć w prawym dolnym rogu.

W samej grze farma również mogą się pojawić misje np. zebranie określonej ilości rumianku. Ponadto tutaj możecie zakupować na farmę różne rzeczy, które znajdziecie na dole ekranu.  W każdym z elementów macie do wyboru trzy różne, które różnią się od siebie ceną, dlatego też tak ważne jest zarabianie w minigrah Farmscapes jak największej ilości monet. Ilość pieniędzy w grze farma możecie podejrzeć w prawym górnym rogu, tuż obok przycisku MENU.

Więcej tajemnic gry Farmscapes na chwilę wam nie zdradzę – odkryjcie je sami. Mam nadzieję, że gra Farmscapes przypadnie wam do gustu i jeszcze nieraz powrócicie do nas, aby w nią zagrać i po powrocie wcale nie musicie zaczynać od nowa, jeśli tylko wejdziecie na tym samym  komputerze, przez tę samą przeglądarkę, która zapamiętuje pliki cookies. Gra farma Farmscapes jest naprawdę znakomitą grą nie tylko dzięki połączeniu różnych gier rolniczych, ale również ze względu na grafikę.

Życzę udanej zabawy na farmie Farmscapes.