Galopujące konie

Lubicie grać w gry konie? To serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową propozycją, którą jest gra Galopujące konie. Nie zdziwcie się, że mimo nazwy nie będą to wcale wyścigi koni – będzie to gra puzzle. Tak, tak puzzle, więc wszyscy fajni tego typu gier mogą zagrać właśnie razem z nami. Gry konie jak widać mogą być różne – na pewno jednak, niezależnie od typu można się przy nich znakomicie bawić. Tak, więc serdecznie zapraszamy - Galopujące konie to naprawdę fantastyczne puzzle z końmi w roli głównej – nietypowa ale świetna gra konie już czeka.

Do gry w Galopujące konie potrzebna wam jest jedynie myszka, więc jeśli właśnie trzymacie ją w dłoniach to klikajcie START i zaczynamy zabawę – gwarantuję, że będzie ona wyśmienita. Ułóżcie puzzle jak najszybciej i wzbijcie się na szczyt listy graczy. Zadanie wcale nie jest takie proste!

Lubicie gry konie? Lubicie puzzle? Jeśli tak to mamy dla was grę Galopujące konie, która łączy w sobie te dwa typy gier. Bardzo fajna gra konie mimo, iż nieco nietypowa – zwykle gry konie to wyścigi lub opiekowanie się nimi, a tu szok – puzzle. Mimo to można się przy tej grze znakomicie bawić, więc serdecznie was wszystkich zapraszam. Gra Galopujące konie podobnie jak wszystkie nasze gry farmerskie, gry rolnicze, gry konie, itd. na naszym portalu jest darmowa, więc spokojnie możecie się bawić z nami.


W grze Galopujące konie nie ma zbyt wielu opcji – na dole tylko możecie zobaczyć czas biegnący w górę oraz ilość poprawnie ułożonych na planszy elementów – poprawnie ułożony element jest niemożliwy do przesunięcia, więc tak w tej grze konie możecie sprawdzać, czy dobrze układacie te puzzle.

By grać w Galopujące konie musicie mieć sprawną myszkę, bo to za jej pomocą wykonujecie wszystkie akcje w grze. Jeśli wasza myszka śmiga prawidłowo to możemy zaczynać zabawę – gwarantuję, że będzie ona świetna i znakomicie się zrelaksujecie. Dodatkowo ta gra konie umożliwia wam zbieranie punktów – punkty pokazane wam będą na samym końcu, a dostajecie je za ilość ruchów oraz jak najkrótszy czas gry w Galopujące konie.

Myślę, że wszystko jest jasne i możemy zaczynać zabawę. Klikajcie START i gramy – fantastyczna gra konie zatytułowana Galopujące konie już czeka na was!!! Życzę wam zdobycia najwyższego miejsca na liście graczy!!!