Gry konie

gra konikiMy Baby Pony – lubicie gry kucyki? Jeśli tak to mamy dla was fajną grę koniki, którą jest My Baby Pony. Jest to gra typowo dla dziewczynek, gdyż należy ona nie tylko do gier konie ale również do kategorii gier ubieranki. W grze My Baby Pony macie za zadanie stworzyć kucyka wg własnego pomysłu, ale z dostępnych elementów. Jest ich dość sporo więc możecie wykazać się naprawdę olbrzymią kreatywnością. Chcecie spróbować takiej gry konie? No to serdecznie zachęcamy do zabawy!
gra konieHorse Tower Defense – fajna gra konie, która jest równocześnie grą tower defense, czy jak kto woli grą typu obrona wieży. W grze tej musicie chroni swoją farmę przed atakiej stara koni, które są dość wściekłe. Stawiajcie wieże rozmyślnie, bo tylko 20 koni może wam umknąć, a plansz do przejścia macie w grze Horse Tower Defense bardzo bardzo dużo. Ta gra konie to idealna zabawa dla małych i dużych – jesteście gotowi na taką rozrywkę? Zapraszamy!!!
gra konieLisa and Bandit – macie ochotę na sportową grę konie? No to zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami – gwarantuję, że będzie ona znakomita. Celem gry Lisa and Bandit jest zdobycie jak największej ilości punktów by wzbić się na szczyt listy graczy. Punkty w tej grze konie zdobywać za przeskakiwanie przeszkód, które czasem dość niespodziewanie pojawiają się na planszy. Zapraszam gorąco do zabawy razem z nami!!!
gra w konieAdventures of Knight – nietypowa gra konie, przenosząca was do Średniowiecza, gdzie koń musi wraz z rycerzem pokonać wrogów i dotrzeć do ślicznej królewny, która została uwięziona w zamku wroga. Zadanie wydaje się być bardzo trudne, ale jak wiecie gry konie należą do prostych, więc na pewno każdy z was da sobie radę i szybko przejdzie całą grę Adventures of Knight, choć do przejścia macie tu kilkanaście plansz. Zapraszamy!
gry w konieEgyptian Horse – fajna gra konie, która przeniesie was do Egiptu, a dokładniej na Saharę, gdzie zepsuł się was samochód. Waszym zadaniem w grze Egyptian Horse jest przebiegnięcie całej planszy koniem, który niesie wiaderko z wodą, która jest potrzebna by naprawić zagrzany samochód. Musicie biegnąć i pokonywać przeszkody tak, by nie stracić całej wody. Dacie radę? Pewnie tak – z was są mistrze i żadna gra konie nie sprawi wam problemów!!!
gry konieGalopujące konie – nietypowa gra konie, która nie jest ani grą ubieranki ani też grą wyścigi, co to więc za gra konie? To puzzle, w których musicie poprawnie ułożyć 48 elementów w jak najkrótszym czasie, by zająć wysokie miejsce na liście graczy. Dacie radę? Jeśli tak to zaczynamy zabawę – gra Galopujące konie już na was czeka. Wystarczy, że klikniecie PLAY i możecie zaczynać zabawę. Na pewno będzie znakomita!!! Życzę wam powodzenia i pierwszego miejsca na liście graczy!!!
gry w konieSimon in Wonderland – jeżeli macie ochotę na zabawę w kolorowym świecie, w którym czeka na ciebie słodki konik to zapraszamy do zabawy. Twoim zadaniem w grze Simon in Wonderland jest pokonywanie przeszkód, które stają wam na drodze oraz zbierania podków i jedzonka, które uzupełnia wasze życie. Ta gra konie jest bardzo prosta, choć na początku może wam nieco trudności sprawić sterownie koniem za pomocą myszki. Jednak na pewno dacie sobie radę. Powodzenia!!!
gra w konieHorse Jumping 4 – świetna trójwymiarowa rozbudowana gra konie dla małych i dużych wielbicieli naszego portalu. Zagrajcie z nami w fantastyczną grę konie Horse Jumping 4 zupełnie za darmo i bawcie się znakomicie. Jeżeli tylko lubicie gry konie to koniecznie musicie wypróbować grę Horse Jumping 4 – gwarantuję, że nie będziecie żałować tej decyzji, gdyż jest to naprawdę świetna i godna uwagi gra konie. Klawiatury w dłonie i startujemy : )
gra konieJumporama 2: Cross Country – gry konie to nie tylko gry farmerskie i rolnicze, ale również gry sportowe, w których bierzecie końmi udział w zawodach. W grze Jumporama 2: Cross Country przygotowujecie się do zawodów z bardzo wymagającym trenerem. Trening jest więc wyczerpujący, ale zabawa i tak jest znakomita. Jeżeli lubicie nasze gry konie to zapraszam was serdecznie do zabawy – gra konie Jumporama 2: Cross Country już czeka!!!
gry koniePeter Pony – bardzo fajna gra konie, która powstała na bazie gier pacman. Jeżeli macie ochotę zagrać w taką grę konie to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami – gra Peter Pony już czeka. Gry konie są bardzo wciągające i taka też jest właśnie nasza dzisiejsza propozycja – Peter Pony. Zapraszam was gorąco do zabawy niezależnie od waszej płci i wieku – jestem pewna, że będziecie się z nami w tej grze konie online znakomicie bawić. Powodzenia!!!
gra konieHorsey Farm – bardzo fajna gra konie, w której do przejścia macie kilka fajnych plansz. Każda z plansz tej gry konie polega na dbaniu o potrzeby konika. Musicie go łapać w grze Horsey Farm za pomocą myszki i przenosić w miejsca, które spełnią potrzeby konika. Jeśli któreś potrzeby nie spełnicie konik zdechnie a wy przegracie, a tego chyba nie chcecie, prawda? Grajcie z nami w tą inne nasze gry konie oraz gry farma – jest ich u nas naprawdę wiele. Życzę wszystkim udanej zabawy!!!

Gry konie to bardzo popularne gry farmerskie dlatego też postanowiliśmy stworzyć dla nich osobny dział. Mam nadzieję, że lubicie gry konie, bo będzie ich u nas teraz coraz więcej. Gry konie to przeróżne gry farmerskie od wyścigów po hodowanie i dbanie o koniki, które ma się na farmie. Dzięki takiej różnorodności każdy może znaleźć jakie gry konie dla siebie.

Gry konie potrafią znakomicie bawić a także wiele uczą – np. dbania o zwierzątka – jeśli twój konik przeżyje w grze online to duże prawdopodobieństwo, że twoje żywe zwierzątko również troszkę pożyje przy tobie : P Gry konie to gry farmerskie dla każdego – i tego małego i tego dużego, dlatego niezależnie ile masz lat łap teraz za myszkę i graj razem z nami w gry konie.

Jak to zwykle na naszym portalu bywa do każdej gry konie załączony zostanie opis jak grać i do czego służą poszczególne opcje. Czasem też pojawią się filmiki i inne dodatki, by ułatwić wam grę konie online. Oczywiście u góry zamieszczamy krótki opis każdej gry konie wraz ze screenem z niej, a po prawej możecie znaleźć listę tytułów gier – klikajcie i grajcie z nami we wspaniałe gry konie, bo tylko te najlepsze gry farma przedstawiamy naszym kochanym graczom.

Jeśli lubicie konie to z pewnością gry konie również przypadną wam do gustu. Grajcie do woli w nasze gry konie, gdyż wszystkie zamieszczane tutaj gry farma są w 100% darmowe. Zapraszam was serdecznie do zabawy – bawcie się znakomicie grając w nasze gry konie oraz inne gry farmerskie czy też gry rolnicze.