Gry rolnicze

gry rolnicze onlineFarm Truck Racer – chcecie nieco poszaleć monster truckami po farmie? To zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami – gwarantuję, że będzie ona wyśmienita. W gra farma Farm Truck Racer co kawałek na ekranie ukażą wam się jakieś przeszkody w postaci belek siana, czy też kostek słomy. Trzeba uważać, by podczas wjeżdżania na przeszkodę nie wylądować do góry nogami, bo niestety wtedy wasza gra dobiegnie końca. Życzę powodzenia!!!
farma gry onlineFarm Kissing – całowanie na farmie to może być naprawdę wspaniała przygoda! Pod nieobecność matki sprowadzasz na farmę swojego chłopaka i zaczynacie się namiętnie całować. Musicie jednak uważać, aby indyki nie uciekły z zagrody. A więc miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, bo jak jakiś indyk zaginie to nici z waszego związku. Jeśli lubicie nietypowe gry rolnicze to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami w grze Farm Kissing.
farma gry onlineCycle; New Day – narobiłeś sobie sporo długu, dlatego trafiłeś na obcą planetę, na której musisz odpracować wszystkie pieniądze, stąd praca na farmie. Dacie sobie radę, bo już nie raz graliście w gry rolnicze. Myślę, że jeśli interesują cię gry farmerskie, to spędzisz przy tej grze przyjemny czas. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami – nie ma co czekać, bo długi rosną!!! Powodzenia!!!
farma gry onlineChicken Egg Collection – fajna gra farma, ale również i ciekawa gra hidden object. Na czym polega gra farma Chicken Egg Collection, która jest zarazem grą hidden object? Na tym, aby na planszy znaleźć wszystkie ukryte gdzieś tam jajka. Jajka mogą być ukryte w przeróżnych miejscach np. na dachu, za kurczakami czy też za krzakiem – zaglądajcie wszędzie. Chicken Egg Collection to świetna zabawa dla małych i dużych fanów naszego portalu.
farma gry onlineFarm Strikes Back – to bardzo fajna gra farmerska dla małych i dużych fanów naszego portalu. Wcielamy się tutaj w rolę krowy, która atakowana jest przez tajemnicze i niebezpieczne krowy w latających spodkach. Zamiast klasycznego pojedynku z rywalami, naszym głównym celem jest strącanie bomb wypuszczanych przez kosmiczne krowy. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami – jestem pewna, że będzie ona wyśmienita.
farma onlineTurkey Kiss – kolejna gra farma z indykami w roli główniej. Jeżeli lubicie takie gry farmerskie lub gry rolnicze to zapraszamy serdecznie do zabawy z grą Turkey Kiss. Całujcie się indykami na przekór innym zwierzętom na farmie – nie umierają z zazdrości widząc indyczą miłość. Gra farma Turkey Kiss to bardzo fajna zabawa dla młodszych i starszych fanów naszego portalu, więc niezależnie od tego ile masz lat – graj teraz razem z nami!
gry farma onlineTurkey Frenzy – lubicie grać w gry farmerskie? To mamy dla was fajną propozycję, którą jest Turkey Frenzy, czyli hodowanie indyków. W tej grze farma online jednak nie tylko będziecie hodować indyki, ale również przetwarzać na mięsko i sprzedawać klientom, którzy już czekają przed ladą zniecierpliwieni. Musicie się spieszyć, bo jeżeli ich nie obsłużycie to wasza gra farma dobiegnie końca. Zapraszam serdecznie do zabawy z grą Turkey Frenzy!
gry farmaAvoiding Eggs – fajna gra rolnicza, w której wcielacie się w postać brzydkiego kaczątka, które omyłkowo trafiło na farmę kurczaków. Kury okazały się być wrednymi babami i zaczęły rzucać w kaczątko jajkami – małymi, średnimi, dużymi… Musicie uciekać kaczątkiem przed jajkami, gdyż ma ono ograniczone życie, a każde zderzenie z jajkiem mu go zabierać. Jeżeli lubicie takie nietypowe gry rolnicze to zapraszam serdecznie do zabawy z grą Avoiding Eggs!
gra farmaMushroom Farm Defender – nietypowa, ale znakomita gra farmerska, która jest grą typu tower defense, czyli tzw. obrona wieży, polegająca na odpieraniu ataków wroga. Jeżeli lubicie nietypowe gry rolnicze to serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami – gra Mushroom Farm Defender już na was czeka. Musicie tutaj obronić farmę grzybków przed różnego typu stworami, które chcą pożreć wasze grzyby. Powodzenia i świetnej gry życzymy!!!
gry farmaApple Collector – gry rolnicze są różne – jedne bardziej logiczne inne zaś bardziej zręcznościowe. Gra farma Apple Collector należy do tej drugiej kategorii, więc przydają wam się tutaj zręczne palce. Celem tej gry farma jest zbieranie jabłek spadających z drzewa i jednoczesne omijanie bomb, które również są zrzucane z drzewa. Pamiętaj, że Frantic ma ograniczoną ilość koszyków i jeśli będziesz zbierać bomby to szybko je stracisz. Życzę udanej zabawy!!!
gry farmerskieMad Cow – to fantastyczna gra rolnicza, w której wcielacie się w postać szalonej krowy. Celem gry farma Mad Cow jest przemierzenie całej farmy na motorze i zebranie jak największej ilości punktów. Podczas gry należy uważać na przeszkody, bo jeśli za bardzo zniszczymy motor nasza krowa zginie a gra dobiegnie końca. Warto zbierać krowie monety, mleko oraz skrzynki z narzędziami. Jedyne co wam potrzeba w grze Mad Cow to strzałki, za pomocą których sterujecie krową. Życzę szalonej zabawy!!!
gry farmaBaldy Dash – to gra rolnicza, w której jeździcie jeapem po swojej farmie i oczyszczacie ją z kupek, które zrobiły owieczki. Podczas gry w Baldy Dash musicie uważać na przeszkody, które specjalnie zostały ułożone na planszy, aby utrudnić wam grę oraz na owieczki, które się na niej pasą. Za każdym razem gdy coś przejedziecie w grze Baldy Dash odejmowany jest wam czas, a gdy go zabraknie to niestety ta gra rolnicza dobiega końca. Bawcie się dobrze!!!
gra farmaSmiley Farm – to gra rolnicza przeznaczona głównie dla dziewczynek, które lubią dać upust swojej wyobraźni dekorując farmę. Gry rolnicze takie jak Smiley Farm dają mnóstwo radości i wspaniałej zabawy, pozwalają również na wypełnienie czasu, które bywa że mamy za dużo i nam się nudzi. Jeśli chcesz stworzyć farmę swoich marzeń to gra Smiley Farm jest stworzona właśnie dla ciebie. Ni wahaj się ani chwili dłużej tylko chwytaj za myszkę i ciesz się znakomitą zabawą razem z nami.
gra kurczakiChicken Factory – to zabawna gra należąca do kategorii gry rolnicze. Przenieś się z nami do fabryki kurczaków i pomóż ocalić wszystkie jajka, które przypadkiem dostały się na taśmę z kurczakami. Chicken Factory to bardzo fajna i szybka gra farma, która składa się z trzech normalnych leveli oraz jednego tzw. extra levels, w którym będziecie mogli strzelać do jajek. Polecam!!!
gra czerwony traktorekMój traktorek – to kolejna wspaniała gra rolnicza typu jazda traktorem. Jeżeli lubisz takie gry, jeżeli pokochałeś/aś grę Czerwony Traktorek to gra rolnicza Mój traktorek również powinna wam przypaść do gustu. Idealna gra dla małych i dużych. Brak ograniczenia czasowego – pełen luz, swoboda i relaks. Mój traktorek to znakomite połączenie gry rolniczej z grą samochodową – nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Życzę wszystkim traktoromaniakom wspaniałej zabawy!!!
pig troublePig Trouble – lubicie gry rolnicze? Sprawdźcie się, więc w grze Pig Trouble, w której to macie za zadanie złapanie wszystkich prosiaków, które uciekły wam z zagrody. Pig Trouble to bardzo zabawna gra rolnicza, która wciągnie was na długie godziny. Z tą grą rolniczą możecie się naprawdę świetnie bawić, wystarczy, że klikniecie i przyłączycie się do grania razem z nami. Zasady tej gry są dziecinnie proste tak, więc nie czekajcie tylko bawcie się znakomicie!!!
farm defenderFarm Defender – wrony zalazły ci ostro za skórę, więc chwytasz za swoją warzywno-owocową armatkę i zaczynasz strzelać do wron ziemniakami, pomidorami i jabłkami, aby przepędzić wrony z własnej farmy. Farm Defender to zabawna gra rolnicza, która jest niezwykle prosta tak, że na pewno nikt nie będzie miał problemu, aby ją przejść. Gry rolnicze mają różne historie i różne zasady, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z grą Farm Defender. Jestem pewna, że nie pożałujecie. Udanej zabawy!!!
frantic farm solitaireFrantic Farm Solitaire – gra rolnicza, która jest pasjansem. Jeśli lubisz tego typu gry rolnicze to Frantic Farm Solitaire jest grą stworzoną specjalnie dla ciebie. Jest to dość nietypowa gra rolnicza, ale i grając w pasjansa możesz poczuć klimat farmy. Nie wierzysz? Sprawdź grając już dziś w Frantic Farm Solitaire razem z nami. Jestem pewna, że farmerski pasjans wciągnie cię na długie godziny i jeszcze nie raz do niego później powrócisz. Życzę udanej zabawy!!!
cow commanderCow Commander – zagraj w wojnę krów. Zabawna gra rolnicza, która jest zarazem grą logiczną, w której musisz czasem dość trochę wysilić swoje szare komórki, aby to twoich krówek było na pastwisku więcej. To co jest szczególnie fajne w grze rolniczej Cow Commander to to, że można w nią grać we dwoje, a więc nie tylko z komputerowym przeciwnikiem, ale realnym, a więc może pograć z przyjacielem bądź rodzeństwem. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić grając w grę rolniczą Cow Commander.
gra czerwony traktorekGra czerwony traktorek – niejedno dziecko obejrzawszy kreskówkę Czerwony Traktorek chciało takim traktorkiem trochę pojeździć. Dziś macie ku temu sposobność grając z nami w Gra czerwony traktorek. Prosta, a zarazem bardzo ciekawa gra rolnicza. Jeżdżenie traktorem może przynieść wiele wspaniałej zabawy i relaksu. Jeśli chcesz trochę pojeździć czerwonym traktorkiem, którego znasz w serialu animowanego to koniecznie kliknij i zagraj w naszą grę rolniczą.
farmxonFarmxon – przenieś się na wirtualną farmę i zagraj razem z nami w grę rolniczą Farmxon. W grze tej musisz obsiać unikając przy tym szkodników, które buszują po twoim polu. Ta gra rolnicza ma wiele etapów i w każdym z etapów macie do zasiania inne rzeczy. Niektórzy szczególną uwagę zwrócili na jedną roślinę. Jaką? Musicie sprawdzić grając w tę świetną grę farmerską. Jestem pewna, że będziecie się świetnie bawić i nie raz powrócicie do nas by zagrać w grę Farmxon.
sky farmSky Farm – zabawa gra rolnicza, a zarazem gra logiczna, w której przenosisz się na farmę umieszczoną w chmurach. Główną rolę w grze rolniczej Sky Farm odgrywają słodkie krówki. Ta gra rolnicza jest grą wieloetapową, a z każdą kolejną planszą musisz bardziej wysilać swoje szare komórki. Celem gry jest przejście wszystkich plansz, w których należy tak przekładać przez siebie krówki, aby na planszy została tylko jedna. Przypomina to nieco grę w warcaby i jeszcze jedną grę planszową, jaką? To pytanie pozostawiam wam.
owieczkiOwieczki – świetna gra rolnicza, w której musisz zagonić do zagrody owieczki, zanim pożre je złe wilczysko. Fajna gra rolnicza, która jest także i nieco grą logiczną, gdyż trzeba dokładnie zastanowić się nad tym, jaką trasę obrać, aby owieczka szybko dotarła do zagrody opuszczając pastwisko, na którym czai się wilk. Owieczki to gra rolnicza nie tylko dla małych dzieci, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą się nieco zrelaksować. Życzę wszystkim udanej zabawy!!!

Pamiętacie taką piosenkę, której uczono w przedszkolu “Rolnik sam w dolinie” ? Wtedy prawie każde dziecko chciało być rolnikiem i mieć własne gospodarstwo rolne. Dziś można spełnić to marzenie grając w gry rolnicze. Gry rolnicze to typ gier online, w którym przenosicie się do wirtualnego gospodarstwa rolnego, w którym to możecie wykonywać różne czynności związane z pracą na roli. Gry rolnicze są bardzo zbliżone tematyką do gier farma, ale niekoniecznie polegają tylko i wyłącznie na hodowaniu czegoś. Gry rolnicze to także różnego typu gierki, które nawiązują do pracy na roli, a nie koniecznie wiążą się z hodowaniem np. jazda traktorem.

Gry rolnicze są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na naszym portalu znaleźć można gry o skomplikowanych funkcjonalnościach, ale także mamy gry, które idealnie będą nadawały się dla początkujących graczy. Dodatkowo do każdej gry rolniczej, którą wam prezentujemy dołączamy opis, w którym omówione zostają wszystkie funkcjonalności gry, jej strategia, zasady, itp. Dzięki niemu żadna gra rolnicza nie będzie wam straszna !

Gry rolnicze są popularne wśród osób w różnym wieku i różnej płci. Grają w nie młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni w różnych krajach świata. Zainteresowanie grami rolniczymi wciąż rośnie. Mają one ogromne wzięcie w dużej mierze dlatego, że wiele z nich to gry sieciowe, które pozwalają na wspólną grę ze znajomymi. Gry rolnicze ponadto są świetnym wypełniaczem czasu i idealnie nadają się na długie samotne wieczory.

Gry rolnicze wciągają na długie godziny szczególnie wtedy, gdy są to gry sieciowe działające w czasie rzeczywistym. Co to oznacza? To oznacza, że czas w grze jest zbieżny z normalnym czasem i to, co w grze ma określone 5 minut w czasie rzeczywistym również trwa pięć minut. Np. sadzimy truskawki i napisano, że one rosną 20 minut, to oznacza, że po upłynięciu normalnych 20 minut można te truskawki zebrać.

Gry rolnicze, które dla was przygotowaliśmy znajdują się w menu po prawej stronie. Wystarczy kliknąć by przenieść się do wirtualnego gospodarstwa i rozpocząć zarządzanie nim. My przygotowaliśmy dla was najlepsze gry rolnicze. Wszystkie starannie dobieraliśmy oraz każda z gier została przez nas przetestowana także nie ma mowy o jakichkolwiek problemach technicznych. Często na różnych portalach zdarza się, że gry nie działają – u nas takich sytuacji na pewno nie będzie.

Na naszym portalu systematycznie w tejże kategorii będą pojawiały się nowe gry rolnicze. Tak, więc aby zawsze być na bieżąco i nie przegapić żadnych nowości zachęcam do częstego odwiedzania naszego serwisu. Polećcie nas również swoim znajomym – może wspólnie uda wam się stworzyć gospodarstwo marzeń?