Mój traktorek

Gry rolnicze takie jak Mój traktorek, który dziś mamy okazję wam zaprezentować są uwielbiane szczególnie przez dzieciaki. Mój traktorek to z jednej strony gra rolnicza, a z drugiej zaś nawiązuje do gier samochodowych. Celem tej Mój traktorek gry farma jest przejście wszystkich dostępnych misji, a dość trochę ich jest. Ta gra rolnicza jest jednak bardzo prosta i sądzę, że nawet najmłodsi fani naszego portalu nie będą mieć z nią problemu.

Mój traktorek to gra rolnicza typu jazda traktorem. W grze tej sterujecie żółtym traktorkiem i musicie przejechać pewien odcinek drogi tak, aby nie doprowadzić traktorkiem do żadnej kraksy, bo inaczej będziecie musieć rozpocząć grę od  nowa. Sterowanie jest bardzo proste, droga w zasadzie też, choć można spotkać pagórki i dziury, na których traktorek może się bardzo łatwo wywrócić. Po drodze zbieracie łopaty, jeżeli jakąś pominiecie to niestety nie przejdziecie danej etapu gry Mój traktorek.

Opcji z grze Mój traktorek jakiś szczególnych nie ma. Po prostu klikacie start i możecie cieszyć się bezstresową zabawą. Brak ograniczeń czasowych – gracie dla własnej satysfakcji i relaksu, choć liczone są punkty, które możecie zobaczyć na tabliczce, ukazującej się po przejściu danego etapu gry Mój traktorek.

Podczas samej gry w Mój traktorek nic was nie będzie rozpraszało, bo macie jedynie planszę i traktorka, a jedyne opcje jakie widzicie to level, w który gracie, znajdujący się w lewym dolnym rogu. W prawym dolnym rogu znajdziecie przejście do strony twórcy gry, zaś w lewym górnym rogu znajduje się logo gry i to w zasadzie tyle, jeżeli chodzi o opcje w grze Mój traktorek.


Najważniejsze w tej grze jazda traktorem jest umiejętność sterowania traktorkiem. Sterowanie jest bardzo proste – aby ruszać traktorkiem do przodu wciskacie strzałkę w górę, a gdy chcecie przyhamować lub wycofać do yłu to służy do tego strzałka w dół. Strzałki lewo i prawo służą wam wtedy, gdy traktorek ma się przewracać, gdyż za ich pomocą możecie sprowadzić go do pionu.

To tyle jeśli chodzi o grę Mój traktorek. Mam nadzieję, że spędzicie miło czas z tą grą i zajrzycie również w inne nasze gry rolnicze a także gry farmerskie. Nie zapomnijcie również zagrać w kultową grę Odlotowa Farma. Życzę wspaniałej zabawy!!!