Mooo 2

Mooo 2 to zabawna gra farma, w której macie do przejścia 30 fascynujących leveli. Jeśli lubicie zabawne gry farmerskie oraz gry rolnicze to niewątpliwie znakomicie będziecie się bawić razem z grą Mooo 2. Przy tej grze nie można się nudzić – każdy kolejny poziom wymaga większego skupienia i dostarcza jeszcze większej rozrywki. Zagraj z nami w Mooo 2 i przekonaj się, że zabawa na farmie może być bardzo przyjemna i wywołać wiele śmiechu. Chcesz tego spróbować?

Mooo 2 to gra farma, w której musisz doprowadzić prosiaka do butelki z eliksirem, dzięki któremu pozbędzie się on świńskiej grypy, którą jeszcze do niedawna nas straszono. Jeśli masz wolną chwilę i lubisz gry farmerskie oraz gry rolnicze to graj z nami Mooo 2 – grę stworzoną pod wpływem wydarzeń związanych z świńską grypą, ale popularną nie tylko wtedy, ale również i dziś. Grę, która z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono fanów. Lubisz zabawne gry farmerskie i gry rolnicze? To graj w Mooo 2!!!

Mooo 2 to świetna i śmieszna gra farma przy której i dzieci i dorośli nie będą się nudzić. Jeśli masz ochotę poszaleć trochę na wirtualnej farmie to zapraszam do zabawy razem z nami – gra Mooo 2 już czeka na ciebie. W grze tej masz za zadanie sprawić by prosiak dotarł do eliksiru. Na początku jest to bardzo proste, bo wystarczy usunąć z planszy niektóre elementy, z każdym kolejnym poziomem jest jednak trudniej i musisz używać np. specjalnych szczepionek, które stosuje się poprzez kliknięcie w odpowiednim momencie myszką na prosiaku podczas tej gry farma.


W grze Mooo 2 potrzebna wam będzie jedynie myszka, więc na pewno dacie sobie radę. Nie ma tu zbyt wielu opcji – w końcu gry farmerskie oraz gry rolnicze są bardzo prostymi grami online. W grze Mooo 2 w prawym dolnym rogu znajdziesz wyłączniki dźwięków i muzyki, w lewym górnym rogu poziom, w który gracie, a w lewym dolnym rogu tej gry farma macie wyjście z gry Mooo 2 oraz rozpoczęcie danej misji od początku. Na dole na środku ekranu tej gry farma zobaczycie ilość strzykawek jaką macie do dyspozycji w grze Mooo 2.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę Mooo 2 – znacie opcje, znacie zasady, wiecie jak sterować prosiakiem – to chyba czas zaczynać zabawę. W grze Mooo 2 do przejścia macie 30 fantastycznych poziomów, gdzie każdy kolejny wymaga od was większej koncentracji i pomysłowości. Jeśli w pewnym momencie nie będziecie wiedzieć co dalej zrobić by przejść daną planszę Mooo 2 to serdecznie zapraszam do skorzystania z małej ściągawki, którą zamieszczamy poniżej.

Życzę wspaniałej zabawy z grą Mooo 2.