Odlotowa farma

farm frenzy 5Farm Frenzy 5 Differences – to piąta część niezwykłej gry farma Farm Frenzy, w której wyszukuje się różnice. Choć gra Farm Frenzy 5 Differences to nie klasyczna gra farmerska, a gra farma, w której szuka się różnic to i tak można się przy niej znakomicie bawić. Polecam wszystkim gry Odlotowa Farma, a w tym również grę Farm Frenzy 5 Differences, przy której niewątpliwie się zrelaksujecie. Życzę wam wszystkim udanej zabawy i zachęcam do regularnego zaglądania na nasz portal.
farm frenzy 3Farm Frenzy 3 – trzecia część znakomitej gry farma, w którą możecie pograć na naszym portalu zupełnie za darmo. Jeżeli lubicie gry Odlotowa Farma to tej części nie możecie przegapić. Gra Farm Frenzy 3 zabiera was w przygodę życia, która pozwoli wam na odwiedzenie i prowadzenia farmy w Afryce, Meksyku, na Dzikim Zachodzie oraz na Antarktydzie. Jeżeli chcesz się znakomicie bawić to nie czekaj ani chwili dłużej. Życzę udanej zabawy!!!
farm frenzy 2Farm Frenzy 2 – znana i popularna na całym świecie gra rolnicza, w której wykonujemy różne misje. W misjach tych przeszkadzają nam warunki pogodowe, a także różne czarne charaktery tj. np. piraci, którzy płoszą nasze kury. Farm Frenzy 2 to jedna z kilku części serii gier rolniczych Farm Frenzy. Jest to gra rolnicza przy której można bardzo miło spędzić czas, a także się zrelaksować. Idealna gra na odstresowanie po ciężkim dniu w szkole bądź pracy. Fajna zabawa dla każdego, niezależnie od wieku.
farm frenzy onlineFarm Frenzy – pierwsza część najpopularniejszej na świecie gry farma jaką jest Odlotowa Farma. Jeśli jeszcze nie miałeś/aś okazji zagrać w gry Farm Frenzy to teraz masz okazję zrobić to zupełnie za darmo. Możesz zagrać w Odlotową Farmę online bądź też pobrać grę na swój komputer i cieszyć się nią podczas braku dostępu do internetu. Farm Frenzy zapewnia znakomitą rozrywkę na długie godziny. Zagraj i przekonaj się sam/a!!!

Odlotowa Farma znana również jako Farm Frenzy to jedna z najbardziej znanych i najpopularniejszych gier farma. Początkowo gra Odlotowa Farma powstała jedynie na w wersji na PC, dziś już możemy zagrać w Farm Frenzy online i to zupełnie za darmo, a także w tę kultową grę możemy grać na telefonach komórkowych. Pierwsza część tej kultowej serii gier farma, czyli Farm Frenzy powstała w listopadzie 2007 roku. Bardzo szybko wspięła się na szczyty list z najpopularniejszymi grami na PC, toteż twórcy gry, czyli Alawar Melesta stworzyło kolejną część Farm Frenzy 2, którą wydano w lipcu 2008 roku. Kolejne części to Farm Frenzy: Pizza Party (styczeń 2009), Farm Frenzy 3 (lipiec 2009),  Farm Frenzy 3: American Pie (listopad 2009), Farm Frenzy 3: Ice Age (grudzień 2009), Farm Frenzy 3: Russian Roulette (kwiecień 2010) oraz Farm Frenzy: Gone Fishing i najnowsza gra Farm Frenzy: Dream Farm Hometown.

Gry Odlotowa Farma jest bardzo prosta i nie trzeba posiadać żadnych specjalnych umiejętności, aby przejść ją całą. Jest to typ gry platformowej point-and-click, co oznacza, że gra polega na klikaniu w odpowiednie przedmioty na planszy. Celem gry jest hodowanie zwierzątek tj.: kurczaki, gęsi, kozy, krowy czy prosiaki. Trzeba je dokarmiać, aby nie umarły i żeby produkowały nam dobra w postaci np. jajek, które następnie możemy sprzedać bądź przy pomocy specjalnie zakupionych maszyn przerobić na inne produkty, które są nam potrzebne do przejścia misji, a w każdej z części gier Farm Frenzy misji jest kilkanaście, co oznacza, że czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy.

Żeby gra Farm Frenzy nie była zbyt prosta to , co jakiś czas na planszy pojawiają się np. niedźwiedzie, które niszczą wam zwierzątka. Można tego uniknąć usuwając intruza ze swojej planszy poprzez szybkie klikanie na nim. Klikając na nim zaczyna pojawiać się klatka, a następnie intruz znika i pojawia się w waszym spichlerzu, co pozwala wam na sprzedanie go i zarobienie dodatkowych pieniędzy, które są istotne, gdyż można zakupić nowe rzeczy lub zwierzęta na farmę. W odstraszaniu intruzów może wam pomóc również kot lub pies, które w grze Odlotowa Farma możecie sobie zakupić. Kotek pozwoli wam na chronienie produktów, które leżą na ziemi, zaś piesek będzie odganiał intruza od twojej zwierzyny.

Każda misja dostępna w grach Farm Frenzy jest inna i trudniejsza od poprzedniej, każda jednak misja jest bardzo ekscytująca i dostarczy wam niewątpliwie wiele dobrej zabawy. Na naszym portalu znajdziecie zarówno gry Odlotowa Farma online jak i gry Farm Frenzy do pobrania wystarczy z menu po lewej wybrać odpowiednią grę i już można cieszyć się znakomitą zabawą. Ponadto znajdziecie u nas dodatki do każdej z gier Odlotowa Farma w postaci zrzutów ekranu z gier, a także filmów instruktażowych pokazujących jak przejść poszczególne misje w grach.

Zachęcam do częstego zaglądania do działu Odlotowa Farma w poszukiwaniu kolejnych części tej kultowej gry farma, a także w poszukiwaniu różnych dodatków do niej.

Życzę udanej zabawy!!!