Piggy Fart

Były gry konie, były gry krowy to teraz czas na prosiaki. Piggy Fart to zabawna gra farma, w której główną rolę odgrywają świnki, a twoim zadaniem jest powtórzyć sekwencję ruchów jakie one wykonają. Świnki nudzą się nieco na farmie i w grze Piggy Fart wydają z siebie brzydkie zapachy, którym towarzyszą specyficzne dźwięki. Twoim zadaniem w grze Piggy Fart jest kolejno klikacie na tych prosiakach, które wydały dany dźwięk. Nie musicie jednak słuchać tylko dźwięków, gdyż możecie również obserwować prosiaki, o pojawi się przy nich charakterystyczny brązowy dymek.

Gry farmerskie i gry rolnicze mają różny styl. Gra Piggy Fart jest zabawną grą farma online choć niektórzy mogą uznać ją raczej za obrzydliwą. Wszystko jest jednak utrzymane w granicach dobrego smaku i myślę, że spodoba wam się właśnie ta gra farma. Jeśli przypadnie ona wam do gustu to koniecznie polećcie ją swoim znajomym i razem bawcie się jeszcze lepiej.

Gry farmerskie czy też gry rolnicze bardzo często nas zaskakują. Zaskoczenie na naszym twarzach wywoła również gra Piggy Fart. Dlaczego? Bo chyba jeszcze nikt z was nie grał w grę, w której prosiaki wydają z siebie brzydkie zapachy i towarzyszące temu bardzo realnie brzmiące dźwięki. Jeśli lubicie zabawne gry farmerskie i gry rolnicze to koniecznie musicie zagrać z nami w grę Piggy Fart.


W grze Piggy Fart macie to wyboru trzy różne moduły, dostępne po kliknięciu START. Pierwszy z nich to aromatic, drugi smelly, a trzeci suffocation. Moduły te różnią się ilością świnek na planszy, a tym samym poziomem trudności, co im ich jest więcej tym ciężej się gra. Najprostszy moduł tej gry farma to aromatic.

Gra Piggy Fart jest bardzo prosta, bo wystarczy uważnie patrzeć i słuchać, który z prosiaków “puścił bąka”, a następnie na nim kliknąć. Z każdym kolejnym etapem tej gry farma ilość bąków się zwiększa i trzeba zapamiętać kolejność w jakiej robią to prosiaki. Wystarczy chwila nieuwagi, a będziecie musieć rozpoczynać grę Piggy Fart od nowa. Warto się więc skupić porządnie by od razu przejść całą grę Piggy Fart.

Jeśli chodzi o opcje tej gry farma to nie ma ich tu zbyt wiele. Warto zapamiętać, że w prawym górnym rogu ekranu znajdziecie wyłącznik dźwięków w grze, w prawym dolnym rogu natomiast macie przycisk RESET, czyli powtórzenie poziomu, a w lewym dolnym rogu znajdziecie BACK, czyli wyjście do ekranu głównego.

Ta gra farma nie jest ograniczona czasowo, ani też nie ma tu punktów, więc gracie tylko i wyłącznie dla samej rozrywki. Fajnie? Myślę, że tak dlatego chwytajcie za myszki i bawcie się z prosiakami w grze Piggy Fart.