Świąteczny Traktor

Wiecie czym są gry traktory? Są to bardzo fajne gry farmerskie lub jak kto woli gry rolnicze, w których najczęściej jeździ się traktorem. Jeżeli lubicie takie gry farmerskie lub też gry rolnicze to z pewnością przypadnie wam do gustu gra Świąteczny Traktor. W tej grze farma online jeździć będziecie traktorkiem po farmie pokrytej śniegiem i zbierać będziecie cukrowe laseczki bożonarodzeniowe. Klimat Bożego Narodzenia chciałoby się czuć cały rok, jednym to wychodzi, innym nie, ale w grę Świąteczny Traktor pograć może każdy i to zupełnie za darmo.

Gry traktory są popularnymi grami farma online szczególnie wśród chłopców. Gra Świąteczny Traktor jest jednak bardzo kolorowa, nie brak tu różowego, więc powinna się ona spodobać również dziewczętom. Do przejścia, czy też przejechania macie tu kilka plansz, więc nie czekajcie już dłużej tylko zaczynajcie zabawę. Klawiatura w ręce, palce na strzałki i jedziemy!!!

Świąteczny Traktor to gra farma dla małych i dużych wielbicieli naszego portalu. Dokładnie grę Świąteczny Traktor zaliczymy jak gry traktory, które w ostatnim czasie zyskują coraz większe grono zainteresowanych. Wśród nich większość to chłopcy, ale dziewczynki również się znajdą dlatego też zachęcam wszystkich bez wyjątku to zabawy razem z nami i grą Świąteczny Traktor.


Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, ale przed świętami i po trzeba (nie)stety pracować, a na farmie pracy nie brakuje. Gry traktor to najczęściej takie gry farmerskie, w których macie za zadanie jeździć traktorem, czy to coś przewożąc czy to po prostu przemierzając farmę wzdłuż, nabijając sobie punkty poprzez zbieranie z farmy jakiś elementów, w przypadku tej gry traktory są to bożonarodzeniowe cukierkowe lizaki w kształcie lasek, które z pewnością znacie z waszych domów lub też chociażby bajek.

Gra farma - Świąteczny Traktor jest bardzo prosta, bo polega jedynie na przejechaniu trasy bez wywrócenia traktora i nazbieraniu jak najwięcej lasek, za które dostaje się punkty. W grze Świąteczny Traktor sterowanie traktorem odbywa się za pomocą strzałki w górę – jazda w przód oraz strzałki w dół – hamowanie. Do przejścia macie tu kilka bardzo fajnych plansz, które różnią się od siebie ułożeniem pagórków i dolin. Numer planszy, w którą gracie znajdziecie w grze Świąteczny Traktor w lewym dolnym rogu ekranu, a w lewym górnym rogu ekranu natomiast znajduje się wyłącznik dźwięków.

Grajcie z nami w gry traktory takie jak Świąteczny Traktor i bawcie się znakomicie. Powodzenia!!!