Youda Farmer

Symulator farma – Youda Farmer to nasza kolejna farmerska propozycja. W grze tej w pełni będziesz mógł/mogła doznać wiejskiego życia i pracy na farmie. Nie jest to typowa gra, w której sadzimy ręcznie warzywa na małych poletkach, ale typowy symulator farmy, w którym dajesz rozkazy, a to się robi. Gra Symulator farma – Youda Farmer jest bardzo rozbudowana i wykonuje się tu wiele czynności przenosząc się poza miasteczko np. dostarczając zamówione produkty.

Symulator farma – Youda Farmerpowinien spodobać się nawet najbardziej wymagającym graczom. W tej grze farmerskiej mamy znakomitą grafikę oraz niebanalne zadania do wykonania. Ponadto po wyjściu z gry i powróceniu do niej na tym samym portalu i na tym samym komputerze możemy nadal kontynuować grę. Wraz z wypełnianiem kolejnych zadań możemy rozbudowywać naszą farmę o kolejne budynki gospodarcze, przez co Symulator farma – Youda Farmer daje nam jeszcze więcej wspaniałej zabawy i więcej misji do wykonania. Mam nadzieję, że przyłączycie się do gry – ta gra farmerska na prawdę wciąga !

Symulator farma – Youda Farmer to gra, w której nie tyle sadzicie roślinki i hodujecie zwierzątka klikając na nich, ale zbieracie już gotowe plony, które zamówili mieszkańcy miasta, a następnie im je dowozicie. Gra nie jest ograniczona czasowo, ale trzeba wypełnić zamówienie w określonym czasie, bo inaczej przepadnie. Po wypełnieniu każdej misji pokazuje się ekran podsumowujący ją i pokazujący, co dzięki twoim produktom udało się zrobić mieszkańcom miasta. Po takiej misji twoja farma w grze Symulator farma – Youda Farmer może zostać rozbudowana o kolejne budynki gospodarcze.


Po wypełnieniu misji znów przenosicie się na waszą farmę. Po prawej stronie zwykle pojawi się okienko z bardzo ładną grafiką, w której jakiś mieszkaniec złoży bardzo ważne zamówienie. Te zamówienie trzeba koniecznie wypełnić. Jest ono w języku angielskim, ale nie powinno to sprawiać problemu, bo na dole ekranu pojawi się etykietka z zamówieniem. Wystarczy w nią kliknąć, a zostaniecie przeniesieni do odpowiedniej części gry Symulator farma – Youda Farmer, w której będziecie mogli zebrać zamówione produkty. Schemat zbierania wygląda następująco: klikacie etykietkę – klikacie produkt – klikacie znów tę samą etykietkę i produkt zostaje załadowany na samochód, a wy możecie zająć się kolejnym zamówieniem. Kiedy zrealizujecie wszystkie wasz samochód rusza i widzie prawie jak w 3D jak zmierza on ulicami miasta do centrum i konkretnej osoby, która złożyła zamówienie.

Następnym etapem Symulator farma – Youda Farmer jest rozdzielenie zamówień. Klikacie na odpowiedniej osobie która macha i wyświetlają się przy niej produkty. Klikacie na te produkty, oczywiście trzeba realizować zamówienia szybko, bo inaczej zapłata przepadnie. Na dole tam gdzie były etykietki z zamówieniami teraz macie monety, które należy kliknąć by wpłynęły one na wasze konto.

Symulator farma – Youda Farmer to świetna gra o świetnej grafice. Z pewnością spodoba się ona najbardziej wymyślnym graczom. Gra to typowy symulator, ale nie toczy się w czasie rzeczywistym, czyli nie czeka się na produkt określone np. 5 minut. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu. Życzę udanej zabawy !