Youda Farmer 2

Kolejna część znanej i lubianej gry farma o tytule Symulator farma – Youda Farmer. Po raz kolejny wcielacie się w postaci pana farmera bądź pani farmer z miasteczka Younda i dostarczanie mieszkańcom miasteczka potrzebne im produkty. Jak już wiecie z pierwszej części Symulator farma – Youda Farmer 2 nie jest to typowa gra farmerska, bo nie sadzimy tu roślinek, czy nie hodujemy w klasyczny sposób zwierząt – po prostu zbieramy po farmie plony, których aktualnie potrzebują nasi klienci.

W grze Symulator farma 2 – Youda Farmer 2 znów spotykamy się z niebanalną grafiką i funkcjonalnościami. Ta gra farmerska jest bardzo podobna do pierwszej części, oparta na tych samych zasadach, a więc jeśli ktoś grał w pierwszą część to tutaj nie będzie miał żadnego problemu. Nowe misje, nowe zadania, ale nadal wspaniała zabawa. No i do tego jeśli wyjdziecie z gry i później znów wejdziecie w nią przez tą samą przeglądarkę ( oczywiście jeśli mieliście włączone cookies ) to będziecie mogli nadal kontynuować grę. Czyż to nie wspaniałe?

Pomóż mieszkańcom miasteczka Younda i dostarcz im produkty ze swojej farmy. Oczywiście za wszystko otrzymasz odpowiednią zapłatę. Symulator farma 2 – Youda Farmer 2tak jak pierwsza część nie jest typową grą farma. Tutaj zbiera się gotowe plony i nie trzeba ich sadzić i zakupować. Dostajesz zamówienie i na swojej farmie szukasz odpowiedniego produktu, by dostarczyć go odpowiedniej osobie. Pamiętać należy, że każde zamówienie ma okres ważności, jeśli nie zrealizujesz go w odpowiednim czasie to ono przepadnie,  a misja zakończy się niepowodzeniem.


Jeśli mieliście już wcześniej okazję zagrać w Symulator farma – Youda Farmerto nie będziecie mieć żadnego problemu. Na początku tej gry farma możecie wybrać postać, jej imię, a także kolor waszego samochodu dostawczego. Potem przejdziecie pierwszą misję, w której będzie pokazane, jak należy grać, a gra się bardzo prosto. Przed każdą misją na środku ekranu wyskakuje etykietka, na której jest napisane co musicie zrobić. Przyjmujecie zamówienie i na górze ekranu ono się pokazuje. Zamówień może być kilka. Kiedy na nie klikniecie na dole ekranu pokażą się produkty, które macie zebrać. Klikacie na nie i przenosicie się w odpowiednie miejsce na farmie. Następnie chwytacie produkt i przenosicie go do skrzynki. W tej grze farma skrzynka sama automatycznie zostaje załadowana na samochód. Pamiętaj, że może on pomieścić jedynie 6 skrzynek. Jeśli auto już jest załadowane to  klikacie u góry ekranu na postać, która złożyła zamówienie, by je jej dostarczyć. Kiedy przenosicie się ku postaci w prawym rogu zaznaczacie produkty i klikacie w zielone pole, które się obok nich pojawia – i tak produkty zostają sprzedane.

W niektórych misjach trzeba wybudować budynki. Wtedy takie zadanie również pojawi się u góry ekranu. By wybudować budynek zwykle musisz posiadać odpowiednią ilość pieniędzy, które oczywiście dostaniesz za zrealizowane zamówienia od mieszkańców miasteczka tej gry farma. Sama budowa budynku odbywa się automatycznie – wystarczy kliknąć na zadanie – jeśli spełniasz wszystkie jego warunki automatycznie powstanie budynek.

Symulator farma – Youda Farmer to świetna gra farma, w której wszystko wygląda bardzo realistycznie. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i będziecie często w nią u nas grywać. Zapraszam również do przetestowania innych naszych gier farmerskich oraz gier rolniczych. Gwarantuję wspaniałą zabawę.