Turkey Frenzy

Turkey Frenzy to gra farma, w której macie za zadanie wyhodować indyki, przerobić ich na tuszę oraz sprzedać klientom, którzy niecierpliwie czekają. Musicie to zrobić szybko i sprawnie, bo jeśli klienci zdenerwują się i odejdą nie uda wam się zebrać wymaganej liczby punktów i wasza gra w Turkey Frenzy dobiegnie końca. Turkey Frenzy to bardzo prosta gra farma, o niezbyt wyszukanej grafice, ale bardzo wciągająca. Macie tu do przejścia sporo misji, więc nudzić się nie będziecie. Każda z misji w grze Turkey Frenzy wymaga większego skupienia, bo macie więcej zamówień, a tym samym więcej indyków do wykonania.

A czemu indyki? Twórcy gry gotują się na święto Dziękczynienia, które jest w USA ważnym świętem, stąd te indyki. Pomóżcie im, bo chyba chcecie, aby ich święta się udały : ) To tak jakby u nas hodować karpie przed Wigilią : ) Do gry w Turkey Frenzy potrzebna wam jest myszka, a także klawisz P na klawiaturze, który odpowiada za włączenie pauzy. Hehe zagalopowałam się : ) O opcjach będzie potem hehe : ) Teraz  bawcie się razem z nami, albo poczytajcie dalej jak grać w Turkey Frenzy.

 

Lubicie nasze gry farmerskie? Jeżeli tak to zapraszamy na farmę indyków w grze Turkey Frenzy. Tutaj zostajecie hodowcami indorów, które później zabijacie i sprzedajecie – brzmi to brutalnie, ale idzie święto Dziękczynienia i ludzie muszą podać coś na stoły. A więc szybko szybko zbierajcie się na farmę i hodujcie te indyki :), bo klienci już czekają w sklepie – jeśli odejdą przegracie, bo nie uda wam się nic zarobić, a w każdym etapie gry Turkey Frenzy musicie zarobić określoną sumę pieniędzy.


Gra farma Turkey Frenzy jest bardzo prosta do przejścia i nie powinna wam sprawić problemów o ile się skupicie i będziecie działać sprawnie. Na początek musicie wyhodować indyki – tu skupcie się na tym, aby indykom nie zabrakło jedzenia ani wody – jeśli zabraknie to musicie kliknąć na odpowiednie elementy na planszy, aby uzupełnić pokarm lub wodę. Następnie otwieracie klatkę klikając na niej myszką, a potem za pomocą myszki łapiecie indyka (oczywiście gdy się najadł i jest już duży) oraz wrzucacie go do klatki – w jednej klatce w grze Turkey Frenzy mieszczą się 4 indyki.

Następnie musicie klatkę przewieźć więc w grze Turkey Frenzy po prawej klikacie na ciężarówkę. Ona jedzie, jedzie i dojeżdża do fabryki. Klikacie drzwi, potem klatkę, a potem myszką łapiecie indyka i wrzucacie go do maszyny. Wychodzi mięsko na sprzedaż. Kiedy w tej grze farma online wszystkie indyki zostaną przetworzone przenosicie się do sklepu.

Ta gra farma umożliwia wam sprzedaż indyków klientom, którzy czekają zniecierpliwieni. Łapiecie więc indyka myszką i dajecie na zielony blat. Potem myszką klikacie na papierze po lewej i znów na indyków, a potem na kliencie. I tak aż każdy z klientów zostanie obsłużony.

Proste? Jasne, że tak – każda gra farma jest prosta, w grze Turkey Frenzy wystarczy się dobrze wprawić. Zapraszam gorąco do zabawy razem z nami!!!